Про компанію

Про компанію

Компанія «ABRIS» динамічно розвивається на ринку України вже понад 20 років. Ми пропонуємо широкий асортимент меблевої фурнітури, плитних матеріалів і комплектуючих для виробництва меблів, шаф-купе, організації кухонного простору і гардеробів. Надаємо повний спектр послуг по розпилюванню і торцюванню плитних матеріалів на найсучаснішому обладнанні провідних світових виробників.

У нашому асортименті Ви знайдете продукцію наших власних торгових марок - Linken System і LS, які ми безперервно розвиваємо і удосконалюємо. Ми гарантуємо якість нашої продукції, надійність і довговічність, стильний дизайн і актуальність. На всю продукцію ТМ Linken System діє гарантія 10 років.

Наші зарубіжні та українські партнери довіряють нам представляти їх продукцію на ринку України. Ми є дилерами таких виробників, як Korner, Rejs, Maag, Italiana Ferramenta, Hafele, Albatur, Unica, Unnix, Kromag, Aluprofil, Starax, Cebi, Metalvis, Folmag та інші.

Наша компанія пропонує найширший асортимент стільниць: Luxeform (Україна), Egger (Австрія), FAB (Італія), ARPA (Італія), SwissKrono (Україна). У нас Ви можете вибрати фасади на будь-який смак, від економ до преміум класу, - плівкові МДФ, фарбовані МДФ, фасади з AGT профілю, фасади з ЛДСП, акрилові фасади на основі МДФ, фасади в алюмінієвому профілі.
А також плитні матеріали - ЛДСП найвідоміших виробників (SwissKrono, Egger, Swisspan, Cleaf), ЛДВП, МДФ, стінові панелі на основі ДСП, кутові елементи і декоративні панелі.

Для Вашої зручності ми відкрили інтернет-магазин продукції для меблів, в якому Ви можете здійснювати покупки, перебуваючи в будь-якій точці України.

Наша мета - задовольнити потреби будь-якого клієнта, від виробника до кінцевого споживача. Будемо раді Вас бачити в особі наших клієнтів і партнерів.

Здійснюйте Ваші покупки і користуйтеся нашими послугами. Ми раді співпраці з кожним з Вас. Ласкаво просимо!