Меблеві розетки

190.78 - 24034.48 грн Ціна
Ціна - грн
Виробник
Колір
Довжина, мм
Висота, мм
Матеріал
Вихідна потужність
Глибина, мм
Номінальна напруга, В
Висота
Довжина, мм
Країна виробник
Ширина, мм
Наявність
Сортувати::
Показати:
Відобразити:
Завантаження
1870.84 грн/шт
Купити
1844.59 грн/шт
Купити
1095.41 грн/шт
Купити
1115.80 грн/шт
Купити
1095.41 грн/шт
Купити
960.75 грн/шт
Купити
1557.41 грн/шт
Купити
1115.63 грн/шт
Купити
1859.29 грн/шт
Купити
1925.70 грн/шт
Купити
2011.88 грн/шт
Купити
Під замовлення
код: 30184
..
1248.75 грн/шт
Купити
808.50 грн/шт
Купити

Обрати якісний електротовар просто, якщо розумітися на його технічних даних та особливостях. Щоб купити розетки — Київ достатньо великий мегаполіс з різноманітною мережею для вибору. Важливо знати різновиди, тоді точно вийде купити меблеві розетки — Україна рекомендує електрику вибирати як в спеціалізованих магазинах, так і на онлайн-сайтах.

Купити вбудовану в меблі розетку з потрібними характеристиками

Перше, на що слід звернути увагу перед тим, як купити розетки меблеві — ціна, Київ пропонує широкий асортимент таких виробів за ціновим сегментом в залежності від якості матеріалу та особливостей конструкції. Наприклад, кількість входів на розетному блоці. Їх може бути від одного до шести. Також потрібно дивитися на особливості виробу. Він може мати наступні відмінності:

  • із заземленням;
  • без заземлення;
  • для потрійної вилки.

Перший пункт обумовлює з'єднання з проводом з трьох дротів, а третій — лише з кабелем із двох. Обирати позицію потрібно з розрахунку майбутнього користування нею. Треба порахувати приблизну потужність, яка буде підключатися до неї. Не варто перевищувати загальну кількість приладів, які у разі одночасного підключення будуть перевищувати номінальне навантаження на виріб.

Меблева розетка ціна – Київ пропонує й інші переваги

Чому краще придбати вбудований в меблі елемент — вартість. Не треба платити за корпус, отже виходить значно дешевше. Вартість такої продукції приваблива для багатьох людей. Та це не єдина перевага, є й інші.

  1. Зручність користування.
  2. Зовнішня естетика.
  3. Можливість провести всі електричні комунікації в одному місці.

Гарне рішення – використати під час ремонту висувні моделі. Адже так всі комунікації сховані, не порушуючи загальну картину дизайну приміщення.

Як купити висувні розетки – Київ пропонує вибір

Придбати дані електротовари краще у спеціалізованому магазині. Там гарантовано нададуть належну консультативну допомогу та забезпечать високий рівень сервісу. Додатково потрібно шукати висувні розетки, ціна Київ яких не перевищує адекватну собівартість. І повірте, таких товарів багато, тому знайти їх не буде проблемою. Можна організовувати свій простір грамотно, при цьому недорого. Достатньо лише ретельно вивчити ринок електротоварів.