Возврат и обмен

Повернення товару

Шановні покупці!

Повернення товару, придбаного в інтернет-магазині, здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Щоб повернути товар, потрібно виконати 3 прості кроки:

1. Підписати «Накладну на повернення товару» (цей документ міститься в замовленні).

2. Упакувати ТОВАР в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, також необхідно повертати), вкласти всередину, разом з товаром, «Накладну на повернення товару». Якщо «Накладної на повернення товару» в коробці з товаром не було, відправляйте без цього документу.

3. Свяжитесь по телефону с менеджером интернет магазина для получения контактных данных и адреса отправки товара.

ВАЖЛИВО!

Якщо Ви повертаєте декілька товарів з одного замовлення, то потрібно оформити повернення цих товарів однією товаротранспортною накладною, вказавши в ній необхідну кількість місць.

Процедура повернення може затягнутися на невизначений термін в разі відправки повернення на будь-яку іншу адресу, крім адреси для повернення.

Повернення коштів здійснюється впродовж 14 днів з дати подачі заявки. Повернення грошей за доставку здійснюється тільки в разі отримання товару із дефектами.

На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в таких випадках:

- Минуло понад 14 днів з моменту отримання товару.

- При неповній комплектації повернення: відсутності упаковки, в якій товар був доставлений, ярликів, етикеток та іншого.

- Якщо товари були у вжитку.

Шкода, але ми не зможемо оформити повернення на: ДСП, крайка, плінтус, плитні матеріали, стільниці та інші товари що продаються погонним метражем. Весь перелік товарів, які не підлягають поверненню, визначений Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. Заміна бракованого товару Якщо ви отримали товар із заводським дефектом, який не підлягає ремонту, ми обов’язково його обміняємо на якісну одиницю товару або повернемо кошти.

Для обміну бракованого товару або у випадку втрати/пошкодження документів на повернення, зверніться за телефоном:

моб.: (050) 075-30-80,

моб.: (068) 075-30-80,

моб.: (063) 075-30-80.*

Або напишіть на електронну пошту sales@abris.ua.

*Вартість дзвінка згідно з тарифами Вашого оператора.