Завіси для алюмінієвого профілю

22.02 - 64.44 грн Ціна
Ціна - грн
Вид петли
Доводчик
Кут відкривання
Кут установки
Наявність
Сортувати::
Показати:
Відобразити:
Завантаження
Петля Для алюмінієвого профілю Кутова 45 ° з доводчиком, з лапкою H=2 Soft Close, LinkenSystem
Розпродаж -31%
58.43 грн/к-т
40.90 грн/к-т
Купити
Петля Для алюмінієвого профілю Кутова 45 ° з лапкою H=2 LinkenSystem
Розпродаж -31%
22.02 грн/к-т
15.41 грн/к-т
Купити

Раніше дерево було єдиною сировиною при облаштуванні житла. Технічний прогрес почав витісняти його, на зміну прийшли металопластикові конструкції. Вони більш витончені та легкі. Щоб їх встановити, необхідно використати спеціальні кріпильні деталі. Триматися на завісах старого зразка вироби нового покоління не зможуть.

Завіси для алюмінієвого профілю: відмінності

Обирати будь-які завіси для складання частин предмету з металу недоцільно. Користі не принесе, швидко зіпсується, але не тільки ця деталь, а й сама річ. Завіса повинна відповідати за своїми характеристиками виду профілю. В залежності від конфігурації, виділяють наступні типи петельок:

  • приховані;
  • односторонні;
  • накладні;
  • універсальні.

Кожен тип має свої особливості встановлення. Кріпляться кількома способами й мають різний кут нахилу.

З чого роблять петлі для алюмінієвого профілю

Матеріали, з яких роблять завіси, не відрізняються від тих, які всі звикли бачити. До них належать:

  • алюміній;
  • нержавіюча сталь;
  • латунь;
  • залізні сплави.

Володіють вони як плюсами, так і недоліками. Залежно від характеристик, формується сфера їх призначення. На сайті можна замовити петлі для алюмінієвого профілю. Ціна (Київ) достатньо відрізняється, усе залежить від відмінностей товару.

Алюміній в ціновому контрасті займає найнижчі позиції. Обумовлена така тенденція низькими якісними показниками. Вони зустрічаються на дверях з малою площею скла і загальною вагою до 60 кг.

Латунні вироби – найпоширеніші. Пластичність металу, легка обробка, полірування, міцність забезпечили завісам популярність серед аналогів. Наліт на поверхні не утворюється, колір залишається незмінним. Утримують двері вагою 100 кг.

Залізні петельки суттєво програють попереднім. Плюси – стійкість і міцна основа. Мінуси – окислюються, стираються, темніють.

Сучасний і стильний вигляд, відполірована, дзеркальна чи матова поверхня – особливості сталевих кріплень. До недоліків слід віднести високу вартість. З ним важко працювати та наносити покриття.

Де знайти завіси

Роздивитись асортимент товару, визначитись з моделлю можна, не покидаючи дім. Найвигідніше купити завіси для алюмінієвого профілю оптом. Інтернет-магазин (Київ) має лояльну систему знижок для оптових покупців. Менеджери проконсультують і допоможуть обрати потрібні речі. Вся продукція сертифікована і відповідає європейським стандартам якості.