Пластикові ручки меблеві

7.37 - 133.63 грн Ціна
Ціна - грн
Виробник
Колір
Пластик Матеріал
Тип ручки
Довжина, мм
Діаметр, мм
Ширина, мм
Стиль
Наявність
Сортувати::
Показати:
Відобразити:
Завантаження
15.03 грн/шт
Купити
Ручка врізна, пластик, біла 26x78 W, Hafele
Акція
15.55 грн/шт
Купити
7.37 грн/шт
Купити
47.60 грн/шт
Купити
В наявності
код: 18828
..
12.14 грн/шт
Купити
95.45 грн/шт
Купити
107.07 грн/шт
Купити
47.21 грн/шт
Купити
95.45 грн/шт
Купити
32.62 грн/шт
Купити
95.45 грн/шт
Купити
95.45 грн/шт
Купити
95.45 грн/шт
Купити
95.45 грн/шт
Купити
Ручка кнопка Cebi "Joy collection" 449025 ST06 зелений
Розпродаж -40%
119.66 грн/шт
71.80 грн/шт
Купити
Під замовлення
код: 10714
..
133.63 грн/шт
Купити
107.07 грн/шт
Купити
107.07 грн/шт
Купити
107.07 грн/шт
Купити
Під замовлення
код: 45397
..
16.25 грн/шт
Купити

Ті часи, коли люди доставили меблі з великими труднощами і на такі деталі як ручки, не звертали ніякої уваги, давно пройшли. Сьогодні слово клієнта - закон. Якщо покупець хоче «точно таку же шафу, але з пластиковими ручками», будь-який продавець відповість: без проблем! » і перекрутить ту фурнітуру,  яку ви вкажете. Головне зробити вибір, а асортимент в нашому Інтернет магазині вражає! Пластикові ручки меблеві купити можна будь-якої форми, в будь-якому стилі і кольорі.

Пластикова ручка: замовити дешево, а виглядає дорого

Хоч любителі всього вічного і традиційного вважають пластик не зовсім відповідним матеріалом для меблевої фурнітури, навіть вони визнають, що до ручок для меблів це не відноситься. Дизайнери кажуть, що купити ручки з пластика для меблів виправдане рішення для багатьох стилів і приміщень. Наприклад, для дитячих кімнат інші варіанти розглядати взагалі не варто. Пластик безпечний, практичний і має інші переваги не тільки для дитячих, але і інших кімнат:

  • Зносостійкість - з металом, звичайно, не порівняти, але якщо врахувати, що на пластикові ручки для меблів ціна (Київ) значно нижче, то цей показник цілком можна вважати відмінним;
  • Невелика вага - знижує навантаження на фасад, дуже серйозна перевага, особливо для кухонних підвісних шафок, невеликих тумбочок і інших дрібних меблів;
  • Стійкість до корозії і хімічних речовин - при догляді можна використовувати будь-який миючий засіб;
  • Різноманітність форм і дизайнів - за великим рахунком з пластика можна виготовити ручку будь-якого кольору, розміру і форми.

Пластикові ручки меблеві купити або замовити можна в нашому Інтернет магазині в будь-якій кількості.

Де пластикові ручки меблеві замовити недорого

Наш Інтернет магазин реалізує всі необхідні товари для виробництва найрізноманітніших видів меблів. Ручки користуються величезною популярністю у самих різних клієнтів. Оптом у нас їх замовляють власники невеликих спеціалізованих торгових точок в районних та обласних центрах.

Виробників меблів - від великих компаній до приватних майстрів, які виготовляють меблі, цікавлять пластикові меблеві ручки на замовлення, ціна яких у нас значно нижче. Часто до нас звертаються покупці, яким просто не подобається базова фурнітура їх меблів. Вони хочуть удосконалити зовнішній вигляд гарнітура, замінивши ручки. Вибирайте собі ручки в нашому каталозі і ви. Ми впевнені, що у нас обов'язково знайдеться відповідна модель, яка задовольнить всі ваші потреби по функціональності і дизайну.